FİYATLANDIRMA

Otomobilinizin istasyon ünitesinden aldığı enerji miktarına göre TL/kWh birim fiyatı üzerinden ücretlendirme yapılır.

DC Şarj Tarifleri AC Şarj Tarifleri
DC
8,88 TL/kWh

13 Ekim tarihli güncel fiyatlamadır.

TÜM İSTASYONLARI GÖR
2 Nisan 2022 Tarihli Şarj Hizmetleri Yönetmeliği 25. Maddesi 10. Bendine göre 'şarj hizmetinin tamamlandığına ilişkin kullanıcıya bilgi verilmesi şartıyla şarj istasyonundan ayrılmayan kullanıcılardan ilave bedel alınabilir.'
ARAÇ ŞARJ SÜRESİ

HER ARAÇ İÇİN GIO

Tablomuzun verileri güvenilir kaynaklardan elde edilmesine rağmen, aracınızın bataryasının durumuna göre bir miktar değiliklik gösterebilir.

Menzil: 420km

Audi

e-tron GT quattro

Batarya: 85kW
DC
21 dk

300kW

47 dk

120kW

1 sa 52 dk

50kW

DC ÜNİTE İLE DOLUM SÜRESİ
AC
8 sa 30 dk

22kW

8 sa 30 dk

11kW

12 sa 59 dk

7.20kW

AC ÜNİTE İLE DOLUM SÜRESİ

SADAKAT SÖZLEŞMEMİZİ İMZALAMAK İÇİN
ÜYE OLABİLİRSİNİZ.

GİRİŞ YAP

SIKÇA SORULAN SORULAR

Aracımın Şarj Süresi Nelere Bağlıdır?
Gio şarj istasyonları her ne kadar 300 kW'ya kadar DC hızlı şarj özelliğine sahip olsa da aracınızın şarj süresi aracın enerji alabilme hızına bağlıdır.
Aracımı Şarjda Unutursam Ne Olur?
Gio istastyonlarında sizden sonra aracını şarj etmek isteyen başka müşterilerimiz olacaktır. Onların mağduriyet yaşamamaları için şarj işleminiz bittiğinde istasyonu boşaltmanız beklenmektedir. 5DK'yı aşan gecikmelerde cezai ücret uygulanabilir.
Hangi araçlar istasyonlarımızdan yararlanabilir?
GIO şarj istasyonlarından tüm elektrikli araçlar ve plug-in hibrit araçlar yararlanabilir.
GIO istasyonunu kullanmak için ne gereklidir?
GIO'nun halka açık şarj istasyonlarında aracınızı şarj edebilmek için; GIO mobil uygulamasını indirmeniz ya da GIO kartınızın olması gerekmektedir.
Aracımı nerede şarj edebilirim?
Aracınızı mobil uygulamamızda "Harita" menüsünde yer alan halka açık şarj istasyonlarından şarj edebilirsiniz. Web sitemizde de istasyonlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca evinize ya da iş yerinize özel kullanım için şarj ünitesi kurulumu yaptırmak istiyorsanız, mobil uygulamadaki "Bize Ulaşın" formunu ya da web sitemizde yer alan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.
Şarj istasyonlarının uygunluk durumunu nereden kontrol edebilirim?
GIO mobil uygulaması üzerinden bütün şarj istasyonlarının ve soketlerin uygunluk durumunu kontrol edebilirsiniz.
GIO’nun halka açık şarj istasyonlarında şarj işlemini nasıl başlatabilir/bitirebilirim?
Şarj işlemini başlatmak için şarj kablosunun aracınıza bağlı olduğundan emin olun. Daha sonra cihaz üzerindeki alana GIO kartınızı okutarak ya da cihaz üzerinde bulunan QR kodunu GIO mobil uygulaması ile okutarak şarj işlemini başlatabilirsiniz. Şarj işlemini bitirmek için yine aynı şekilde isterseniz GIO kartınızı okutarak isterseniz de mobil uygulama üzerinden 'Şarjı Durdur' butonunu tıklayarak bitirebilirsiniz.
Şarj işlemi esnasında şarj kablosunu çıkarsa ne yapmalıyım?
Şarj işlemi başladığında şarj kablosu istasyon ve araca ayrı ayrı kilitlenerek dış müdahalelere kapalı hale gelmektedir. Teknik bir problemle karşılaşıp şarj kablosunun çıktığını fark ederseniz, çağrı merkezi yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.